درباره Genetec

 

شرکت Genetec در سال 1997 در مونترال کانادا شروع به  کار کرد و فعالیت کاری خود را در سه زمینه نظارت تصویری، Access Control و پلاک خوانی متمرکز نمود.

 این شرکت هر ساله جوایز و استانداردهای بین المللی زیادی را به خود اختصاص می دهد و سهم بزرگی از بازار صنایع سیستم های امنیتی شبکه را در اختیار دارد.

مجموعه نرم افزاری Security Center  محصول شرکت Genetec است و برای نظارت تصویری هوشمند به کار می رود.

این مجموعه شامل سه دسته نرم افزاربه شرح زیر می باشد:

  • 1-Omnicast : یک نرم افزار سیستم نظارت تصویری می باشد که بر بستر نرم افزار Security Center تشکیل شده است و به کاربرهای مختلف در همه سطوح امکان دسترسی به سطح امنیتی مورد نظر را می دهد. این نرم افزار با طیف گسترده ای از دوربین های IP-Based,و Encoder و تجهیزات جانبی یک سیستم نظارت تصویری سازگار می باشد.
  • 2-Synergis : یک سیستم مدیریت کنترل دسترسی بر اساس IP می باشد که سبب افزایش آمادگی در برابر تهدیدها و حملات احتمالی است . این سیستم با استفاده از ویژگی های امنیتی بالا و پشتیبانی از تجهیزات مختلف موجود در شبکه باعث افزایش امنیت می شود. برای مثال قابلیت کنترل ورود و خروج افراد با استفاده از نرم افزار و ثبت آنها در سیستم امکان پذیر میباشد.
  • 3-AutoVu : نرم افزار تشخیص پلاک می باشد که برای سازمان هایی از قبیل شهرداری ، پلیس و سازمان های مربوطه طراحی و قابل استفاده می باشد. این نرم افزار قابلیت هایی ازقبیل اعمال محدودیت های پارک، دنبال کردن وسیله نقلیه مورد نظر و... را دارد. این نرم افزار قابل نصب بر روی سیستم های کامپیوتری و تلفن های همراه می باشد.
گواهینامه های Genetec