آخرین اخبار و مقالات
1395/12/29 13:33

#اخبار_تکنولوژی : معرفی دوربین جدید Q6128-E

 

 

Axis Q6128-E یک دوربین  اسپید دام فوق العادست که کیفیت کم نظیر 4K را تا 30 فریم بر ثانیه ، زوم اپتیکال 12 برابر و فوکوس اتوماتیک ارائه می دهد. برای بهینه شدن مصرف پهنای باند شما می توانید با کیفیت FullHD تصاویر را بصورت زنده (LIVE) ببینید در حالی که تصاویر با کیفیت 4K به صورت همزمان (Record) ذخیره سازی می شودچرخش دقیق و سریع، که می تواند با سرعت 700 درجه در ثانیه سوژه های متحرک را دنبال کند.
Q6128-E را می توان در استادیوم ها، پارکینگ های روز باز ، مراکز خرید ، میادین و چهار راه ها برای گوشش کلی استفاده نمود. همچنین تکنولوژی EIS (Electronic Image Stabilization) در این PTZ پر کاربرد می توان تصاویری بدون لرزش و اعوجاح در مواقع ای  که باد شدید در حاال وزش است ثبت نمود.


قابلیت شارپ دام اکسیس در این دوربین به شما کمک می کند در همه جهات کیفیت تصویر بی نقصی داشته باشید و بتوانید بالا تر از خط افق را تصویر برداری کنید که کاملاً مناسب برای محیط های غیر مسطح می باشد.

 


همچنین قابلیت Speed Dry بسیار قابل توجه می باشد که می تواند تصاویر واضحی را در شرایط بارانی ارائه دهد. قطره های باران روی دام را با لرزش پاک کند
در ادامه می توانید لینک جوایزی که این دوربین برای طراحی و قابلیت های خاصش دریافت کرده است را مشاهده کنید


نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :