آخرین اخبار و مقالات
1396/08/15 16:18

معرفی Genetec Clearance

Genetec Clearance

تحقیق و بررسی خود را ساده کنید

افزایش میزان مدارک جمع آوری شده از ویدئو ضبط شده در سیستم نظارت تصویری و دوربین های نصب شده روی بدن افراد ، تصاویر ارسالی از افراد عادی می توان در حل کردن جرایم و پیدا کردن افراد خاطی کمک می کند.
اگر چه بررسی مدارک جرم و تصاویر ضبط شده یک پروسه چالش بر انگیز برای کارکنان می باشد، اما یک سیستم مدیریت مدارک دیجیتالی و همکاران موازی ارگان های داخلی مثل حراست سازمان و ارگان های خارجی مثل پلیس می توانند بر مسائل این چنینی چیره شد و پروسه بازبینی و بررسی مدارک سرعت بخشید. با استفاده از یک سیستم یکپارچه می توان در زمان ، هزینه و منابع صرفه جویی بسزائی انجام می دهد.
جنتک کلیرنس یک سیستم جمع آوری مدارک جرم و ویدئو های ضبط شده ی حوادث از چندین منبع مختلف و مدیریت آنها و در نهایت در اختیار گذاشتن مدرک مورد نظر به ارگان های مربوطه که ممکن است کاملا از سازمان اصلی مجزا باشند، می باشد 

تمام مدارک و ویدئو های ضبط شده از تخلفات در یک جا

تهیه ویدئو های تخلفات و ساحنه ها از سیستم نظارت تصویری، دوربین های پوشیدنی نصب شده روی لباس مامورین حفاظتی سازمان همزمان با دیگر منابع و انتقال آن به یک فضای ذخیره سازی متمرکز که  در صورت افزایش حجم ویدئو ها امکان افزایش فضای ذخیره سازی نیز وجود دارد( امکان خرید پلان 600 گیگا بایتی با 25 پرونده در ماه تا 15 ترابایت فضای ذخیره سازی و پشتیبانی از 1000 پرونده در ماه)
به دلیل اینکه جنتک کلیرنس بر پایه ساختاری مشابه نرم افزار های متن باز طراحی شده است شما حق انتخاب های زیادی دارید و فقط متکی به یک برند دوربین خاص نیستید و می توانید تصاویر (استریم) های ارسالی از دوربین های برند های مختلف را به طور همزمان همراه با تکامل روز به روز تکنولوژی در آن ذخیره کنید و از آن بهره ببرید.

ساده سازی مراحل تحقیق و بررسی 

کلیرنس این قابلیت را دارد که به شما امکان دپارتمان های مختلف ، کاربران و دسترسی های دلخواه خودتان را معرفی کنید تا افراد امکان بارگزاری تصاویری که در اخحتیار دارند را بخش مربوطه ان اپلود کنند که همه اینها به تیم تحقیق و بررسی سازمانتان کمک می کند تا زمان کمتری را صرف تهیه و جمع آوری مدارک از منابع مختلف کنند. قابلیت همگام سازی با ابزار های مختلف این امکان را به وجود می آورد که هر فردی در صورت داشتن دسترسی بتواند با هر ابزاری که اختیار دارد اقدام به بارگزاری اطلاعات در جنتک کلیرنس کند.

زمان کمتری را برای وظایفی که به نفر/ساعت زیادی احتیاج دارند صرف کنید 

به کمک ابزار جست و جوی پیشرفته بدون بازبینی حجم بالای از ویدئو ها می توانید در زمان کمتری ویدئو های مورد نظر خود را بیابید. ویدئو های که می بایست توسط بازرسان بررسی شوند از منابع مختلف با فرمت ویدئویی مختلف ارسال می شوند، که در صورت زیاد بودن حجم آن تبدیل فرمت ویدئو کار زمان بری خواهد بود ، به کمک جنتک کلیرنس این مشکل حل شده و در زمان بارگزاری فایل ها به صورت خودکار همه ویدئو ها به یک فرمت یکسان تبدیل می شوند. به کمک قابلیت های فوق زمان کافی در اختیار بازرسان قرار می گیرد تا بتوانند به راحتی به کمک تصاویری که روی نقشه (با توجه به مختصات جغرافیایی  محلی که در آن تصویر برداری شده اند) نشان داده شده اند کار  بررسی خود را ادامه دهند.(Geo-Located Videos)

به اشتراک گزاری به سادگی با فشار یک دگمه

دیگر نیازی بر تکیه کردن بر دی وی دی ها و فلش درایو ها برای انتقال تصاویر ضبط شده نیست. شما می توانید به طور کاملاً امن داده هایتان را بررسی کنید و با تعداد نامحدودی از کاربران درون سازمانی و برون سازمانی به اشتراک بگذارید و همکاری کنید.بدون پرداخت هزینه های اضافی به سادگی کاربران را دعوت کنید برای مشاهده و اپلود فایل ها با یک کلیک و اشتراک گزاری ان به فرد یا افرادی که از قبل به آنها اجازه دسترسی داده شده.

 

ویدئوی معرفی Genetec Clearance

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :