آخرین اخبار و مقالات
1396/10/11 11:45

معرفی سرور HPE ProLiant DL385 G10

شرکت پیشتازان ارتباط مجازی با توجه به اینکه نماینده رسمی برند  Rasilient  که در زمینه تولید کننده سرور و استوریج های بهینه شده برای نظارت تصاویری هوشمند می باشد. همواره این برند بی نظیر را به کارفرمایان خود توصیه و پیشنهاد می کند اما گاهی اوقات با توجه به درخواست کارفرما نیاز به معرفی یک راهکار جایگزین نیز می باشد که با توجه به گستردگی کاربرد های سرور های اچ پی و شناخت شده بودن محصولات این برند چند ملیتی، متخصصان ما اچ پی را برای انتخاب دوم بعد از سرور های رزیلینت توصیه می کنند.

اچ پی که همواره جزء امن‌ترین سرورها را ارائه می‌دهد، به تازگی سرور HPE DL385 G10 را به بازار عرضه کرده است که از پردازنده‌های جدید AMD EPYC 7000 استفاده می‌کنند. این سرورها برای پیاده‌سازی مجازی‌سازی و حجم‌های کاری حافظه‌محور (Memory Centric) بسیار مناسبند زیرا برای پیاده‌سازی چنین پلت‌فرمی، به پلت‌فرمی همه‌منظوره نیاز است.

کاربردهای سرور HPE ProLiant DL385 G10

سازگاری سرورهای پرولیانت اچ پی با AMD EPYC قدم بزرگی برای AMD EPYC است و امکان استفاده از این پلت‌فرم را در انواع سازمان‌ها به وجود می‌آورد. نیاز بسیاری از شرکت‌ها این است که بتوانند امنیت و استانداردهای مدیریتی را برای هر سرور خود فراهم کنند. این استاندارد مدیریتی قبلا توسط اچ پی و تکنولوژی‌های او مانند iLO وجود داشت. اما امنیت مورد نظر به تازگی می‌تواند قابل توجه باشد. اچ پی EPYC را از سرورهای Cloud Line خود به سرورهای پرولیانت خود آورده و این یعنی قدم بزرگی برای پیشرفت پلت‌فرم AMD EPYC.

 ​

 • Server virtualization
 • Software-defined data center (SDDC)
 • Software-defined data infrastructure (SDDI)
 • Software-defined storage
 • Virtual Desktop Infrastructure (VDI) workspaces
 • HPC, Cloud and other general high-density workloads
 • General Data Infrastructure workloads that benefit from memory-centric or GPUs

پلت‌فرمی که سرور HPE DL385 G10 ارائه می‌دهد کارایی، امنیت و انعطاف‌پذیری مورد نیاز شما را برای حجم‌های کاری انترپرایزی و Most Demanding فراهم می‌کند چرا که از 64 هسته، 32 اسلات رم، 4 ترابایت حافظه و 24 درایو NVMe پشتیبانی می‌کند در نتیجه می‌توان ماشین‌های مجازی کم‌هزینه‌ای را با امنیت فوق‌العاده پیاده‌سازی کرد.

این سرور اچ پی از گستره وسیعی از سیستم‌عامل‌ها مثل خانواده ویندوز سرور که کاملا با نرم افزار های نظارت تصویری Genetec و Milestone سازگار هستند پشتیبانی می‌کند

 

ویژگی‌های جدید سرور HPE ProLiant DL385 G10

امنیت بی‌نظیر با تکنولوژی HPE Silicon Root of Trust و AMD EPYC Secure Processor 32 هسته و 2 ترابایت حافظه به ازای هر پردازنده کیس ماژولار با وجود انعطاف‌پذیری بسیار بالا در درایوها (SSD, M.2, NVMe) 32 اسلات DIMM پشتیبانی از پردازنده‌های سری AMD® EPYC® 7000 Processor پشتیبانی از دو کانکتور تعبیه شده و آنبورد M.2 پشتیبانی از GPU از نیمه اول سال 2018

 

ویژگی‌ها

 نوآوری‌هایی در امنیت

سرور HPE DL385 G10 با وجود تکنولوژی HPE Silicon Root of Trust امنیت را به شما هدیه می‌دهد چرا که تنها اچ پی است که امنیت فوق‌العاده‌ای را در سطح سخت‌افزار و سیلیکون برای فریم‌ور اصلی فراهم می‌کند. میلیون‌ها خط از کدهای فریم‌ور، قبل از اینکه سیستم‌عامل سرور بوت شود، اجرا می‌شود. سپس با تکنولوژی Runtime Firmware Validation که در HPE iLO Advanced Premium Security Edition وجود دارد و می‌توان آن را فعال کرد، هر 24 ساعت یک بار، اعتبار فریم‌ور اصلی سیستم بررسی می‌شود. تکنولوژی Secure Recovery این امکان را فراهم می‌کند که در صورت تشخیص کدهای نامعتبر، فریم‌ور سرور به تنظیمات کارخانه و یا آخرین وضعیت مطلوب و موجود، برگردد. از طرفی پردازنده AMD EPYC نیز ویژگی‌های امنیتی متفاوتی ارائه می‌دهد مانند:

 • AMD secure processor
 • Secure processor and secure boot for malware rootkit protection
 • System Memory Encryption (SME)
 • Secure Encrypted Virtualization (SEV) hypervisors and guest virtual machine memory protection
 • Secure Move (e.g., encrypted) between enabled servers

از این ویژگی‌ها استفاده می‌شود تا بتوانقابلیت‌های اصلی امنیت را که شامل موارد زیر است، فعال کرد:

 • Secure Root-of-Trust
 • Secure Run
 • Secure Move

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :