رویداد
1395/02/08 13:00

#رویداد: تازه های Axis

فناوری Sharp dome axis

ویژگی منحصر به فرد دوربین های AXIS برای پاکسازی سطح دوربین از قطرات باران و برف

در هوای بارانی و برفی  قطرات آب و برف باعث ایجاد تصاویری مبهم و تار می شوند اما فناوری Sharp dome امکان پاکسازی و خشک کردن سطح حباب دوربین جهت ضبط تصاویری با کیفیت بالا را فراهم می سازد.

همچنین در دوربین های سری Q61 چنانچه آب با فشار زیاد به سطح حباب دوربین برخورد کند با استفاده از ویژگی Sharp dome​ و لرزش های متوالی دوربین بصورت اتوماتیک، سطح دوربین خشک شده و خالی از قطرات آب می گردد.

تجزیه تحلیل هوشمند ویدئو (Axis Perimeter Defender)

 

در سیستمهای نظارت تصویری با توجه به تولید حجم انبوهی از ویدئو و با توجه به کمبود وقت و یا غیره بسیاری از این فیلم ها هرگز تماشا یا بررسی نمی شود. برای جلوگیری از حوادث امنیتی و فعالیت های مشکوک در زمان وقوع از Video Analytics Application استفاده می کنیم، که یکی از این Analytic ها Axis Perimeter Defender می باشد.

مزایای تجزیه و تحلیل ویدئو:

صرفه جویی در هزینه - کاهش ذخیره سازی ویا ارسال آسانتر ویدئو از طریق اینترنت.

صرفه جویی در زمان - نظارت و جستجو در فیلم ضبط شده آسان تر شود، اجازه می دهد اپراتورها مدیریت بهتری داشته باشد.

بهره وری بیشتر - به طور خودکار به نظارت تصویری برای حوادث امنیتی کمک می کند تا از وقوع جرم  پیشگیری شود.

Axis Perimeter Defender  قدرت تجزیه و تحلیل خودکار ویدئو وسیع تری را در اختیار کاربر قرار داده و در زمان وقوع حادثه با شناسایی و اطلاع کارکنان امنیت کمک شایانی برای داشتن نظارت تصویری بهتر انجام می دهد.


  

 

فناوری (SharpDome)

این فن آوری این امکان را برای اپراتور ایجاد میکند که 20 درجه زاویه دید بیشتری از سطح افق داشته باشد و در نتیجه چیزی از چشمان شما دور نمی ماند.

تکنولوژی تثبیت کننده الکترونیکی لرزش تصویر (EIS)

نصب دوربین روی دکل حتی در بهترین شرایط همواره با لرزش و تکان همراه است. ویژگی EIS برخی از دوربین های Axis  نظیر مدلQ1615-E لرزش و تکان تصاویر را به حداقل ممکن می رساند تا در نهایت شما در صحنه هایی با تحرک زیاد ، تصاویری با وضوح و کیفیت بسیار عالی در اختیار داشته باشید.

تکنولوژی 4K

4k تکنولوژیست که وضوح تصویر را تا 4 برابر  رزولوشن استاندارد HDTV 1080p با استفاده از فرمت 16: 9 تعریف شده توسطSMPTE  بالا می برد تا کیفیت تصویر فوق العاده ای را داشته باشید.

تکنولوژی فشرده سازی تصاویر(Zipstream)

افزایش حجم اطلاعات باعث افزایش هزینه میشود از ویژگی منحصر به فرد Zipstream یا تکنولوژی فشرده سازی تصاویر، بهینه سازی تصاویر به لحاظ افزایش کیفیت و کاهش حجم ذخیره سازی میباشد.

 

 

 تکنولوژی تطبیق نور (WDR)

این ویژگی برای تطبیق نور در یک صحنه ، هنگامی که نور پس زمینه بسیار زیاد و نور موضوع یا شی بسیارکم است ، امکان تلفیق و تطبیق نور برای نمایش و ضبط تصاویری واقعی و با کیفیت مطلوب را فراهم می کند.

 

تکنولوژی تشخیص نور ( Light finder )

با این تکنولوژی دوربین های  Axisقادرند در تاریکی شب یا صحنه ای کاملاً تاریک با وجود نور بسیار ناچیز می تواند متناسب با نور موجود تصاویر رنگی و واقعی را نمایش  دهند.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :