رویداد
1395/04/15 12:05

#رویداد: AXIS Q36 Network Camera Series


 Axis دوربین PTRZ  منحصر به فرد خود را با کیفیت تصویر فوق العاده معرفی می کند:

AXIS Q36 Network Camera Series

کیفیت تصویر استثنایی با سنسور  1/2 اینچ و پردازش تصویر با عملکرد بالا را ارائه می دهد. این مدل دوربین دارای قابلیت منحصر به فرد حرکت در چهار جهت: افقی-عمودی-چرخش و زوم می باشد.

نصب آسان و تنظیمات ساده و سریع آن باعث صرفه جویی زمان خواهد شد ، گزینه ایده آل در نظارت تصویری هوشمند شهری ، حمل و نقل ، تأسیسات دولتی و زیرساخت هاست.

AXIS به عنوان رهبر پیشتاز بازار شبکه های ویدئویی ، دوربین AXIS Q3615-VE  و  AXIS Q3617-VE را به عنوان جدیدترین محصولات خود معرفی می نماید.

ویژگی ها :

1/2-inch sensors

Axis’ Light finder and Wide Dynamic Range (WDR)

Forensic Capture technologies, extraordinary image quality in challenging lighting conditions

قابل استفاده در محیط های نامتعادل و شامل تثبیت کننده تصویر الکترونیکی

ضد آب و قابلیت تشخیص حرکت و دستکاری

مناسب برای محیط هایی با شرایط سخت و شامل تثبیت کننده تصویر الکترونیکی و IK10 برای تشخیص خرابکاری

همچنین  این دوربینها دارای فناوری Zip stream ، که باعث کاهش پهنای باند و ذخیره سازی به طور متوسط تا 50 درصد حجم کارت حافظه بدون به خطر انداختن جزئیات مهم تصویر می باشند. فن آوری ضبط قانونی اجازه می دهد که دوربین با توجه به شرایط تأمین نور مانند وقتی که نور خورشید  هر دو مناطق بسیار روشن و مناطق سایه بسیار تاریک ایجاد می کند ، به ضبط ویدئو رنگی  و تنظیم نور برای فراهم کردن بهترین تصاویر بپردازد.

AXIS Q36 Series توسط بزرگترین پایگاه نرم افزاری مدیریت تصویری نظیر Axis Application Development Partner (ADP) Program و AXIS Camera Station برنامه ریزی و پشیبانی می شوند.

 

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :