قرارداد پشتیبانی ما

 "ما همیشه پشتیبانتان هستیم"

sign contract for after sale offers


امروزه نمی توان نقش تجهیزات نظارت تصویری را در ارتقاء کسب و کارها نادیده گرفت، نیازهای متعدد و حیاتی بودن خدماتی که دوربین ها در بستر شبکه به کاربران عرضه می دارند الزام در دسترس بودن تجهیزات نظارت تصویری را افزایش می دهد و برای نیل به این هدف و پایداری و افزایش کارایی سیستم ها، بازدید های مداوم و بررسی وضعیت سلامت کارکرد تجهیزات امری ضروری به نظر میرسد.
بدین منظور شرکت پیشتازان ارتباط مجازی در راستای تکریم مشتری و جلوگیری به موقع از خراب شدن بیشتر تجهیزات و صرفه جویی در هزینه های آن و تعویض تجهیزات سازمان ها ، سرویس های زیر را به صورت رایگان ارائه می نماید.
1- شرکت ما کلیه مشکلات نظارت تصویری ، شبکه و IT شما را میشنود، بررسی میکند و سپس با درخواست شما بصورت تلفنی یا ریموت آنها را حل میکند.
2- در صورت درخواست مشتری برای پشتیبانی ، کارشناسان شرکت از محل شما بازدید نموده و کلیه تجهیزات موجود را بررسی مینمایند و سپس طرح پشتیبانی آن را ارائه میدهد.
3- این شرکت با توجه به داشتن تجربه طولانی و کارشناسان زبده در این حیطه ، علاوه بر ارائه مشاوره در زمینه خرید تجهیزات جدید ، ایرادات و نواقص سیستم موجود را نیز در اختیار شما قرار میدهد.
4- در صورت داشتن قرارداد پشتیبانی فی مابین چنانچه یکی از دستگاهها نیاز به تعمیر داشته باشد، تا زمان تعمیر دستگاه مذکور، یک دستگاه جایگزین در محل نصب میگردد.
شرکت پیشتازان ارتباط مجازی VCP Co. نماینده رسمی محصولات اکسیس در ایران ، آماده همکاری با سازمان ها و عقد قرار داد در زمینه پشتیبانی ویژه و خاص جهت تجهیزات اکسیس می باشد این شرکت امکان تامین قطعات مورد نیاز اورجینال اکسیس را جهت تعمیر و یا ارائه دوربین جایگزین در زمان تعمیر دوربین معیوب را زیر نظر کارشناسان اکسیس و با بهره گیری از تکنسین ها و تعمیر کاران تائید شده اکسیس سوئد، در ایران را دارد.
برای اطلاعات بیشتر با تلفن 88591219-88591102-88582455-02188580825 داخلی 112 تماس حاصل فرمائید