آخرین اخبار و مقالات
 • ایجاد اعتماد در بانکداری از طریق امنیت سایبری قوی

  یک ضرب المثل قدیمی هلندی وجود دارد: "اعتماد با پای پیاده می آید، اما با اسب می رود". این در هیچ کجا به اندازه دنیای بانکداری صادق نیست. این صنعت مبتنی بر اعتماد بین بانک و مشتریانش است که ارزشمندترین دارایی های خود را تحویل می دهند و انتظار دارند که آنها ایمن و ایمن نگه داشته شوند.
 • بهبود تجربه مشتریان بانک با آنالیز تصویری و صوتی

  بهترین راه برای متمایز شدن در یک بازار به شدت قانونمند که در آن محصولات تا حد زیادی برای هر مصرف کننده ای در دسترس است، چیست؟ و مهمتر از همه، چگونه وفاداری مشتری را در چنین بازار کالایی حفظ می کنید؟ این چالش برای بانک ها هم وجود دارد.
 • چگونه هوش مصنوعی و بینش کامپیوتری آینده فروشگاه ها را رقم میزند - بخش دوم

  کمبود موجودی یکی از ناراحتی‌های عمده خریداران است و می‌تواند منبع از دست دادن درآمد باشد. بر اساس تجزیه و تحلیل NielsenIQ از در دسترس بودن کالاها در قفسه - یعنی تعداد محصولاتی است که برای خرید در یک مکان و زمان معین در دسترس هستند - قفسه های خالی تنها در سال 2021 برای خرده فروشان ایالات متحده هزینه 82 میلیارد دلاری را به همراه داشت که می شد از آن جلوگیری کرد.
 • چگونه هوش مصنوعی و بینش کامپیوتری آینده فروشگاه ها را رقم میزند - بخش اول

  صنعت خرده‌فروشی در چند سال گذشته با تغییرات متعددی از جمله افزایش تجارت آنلاین، دیجیتالی شدن در فروشگاه‌ها، تغییر در نیروی کار و حتی تغییر در ترجیحات خریداران مواجه شده است. این تغییرات منجر به نوآوری بیشتر در فروشگاه های خرده فروشی فیزیکی و حتی سرعت بخشیدن به برخی از پیشرفت های موجود شده است.
 • نحوه بهبود امنیت فیزیکی مراکز داده از طریق قابلیت همکاری دستگاه

  اکنون بسیاری از کسب‌وکارها برای نگهداری حجم عظیمی از داده‌هایی که به صورت روزانه تولید می‌کنند، به دتیاسنترها متکی هستند. دتیاسنترها آسودگی دسترسی و امکان ذخیره‌سازی داده با ظرفیت بالا را فراهم می‌کنند که به شرکت‌ها اجازه می‌دهد سرورهای ذخیره‌شده در محل و هزینه‌های نگهداری و مدیریت مرتبط با آنها را حذف کنند. در مورد سطوح بالای امنیت سایبری مورد نیاز برای حفاظت از مراکز داده مطالب زیادی نوشته شده است، و با این حال، با توجه به این واقعیت که این تاسیسات روزه به روز به سمت بدون سرنشین شدن حرکت میکنند، امنیت فیزیکی همچنان یک نگرانی است.
 • 6 سوالی که ممکن است فراموش کرده باشید هنگام تهیه طرح حفاظت از محیط خود بپرسید

  حفاظت پیرامونی چیزی بیش از ساختن یک حصار بلند با سیم خاردار است. محیطی که به خوبی ایمن شده است حاوی لایه های بی شماری از دفاع است که با راه حل های امنیتی قوی تقویت شده اند.
 • ایجاد یک محیط آموزشی امن

  یکی از اهداف اصلی هر مرکز آموزشی اعم از ابتدایی، متوسطه یا بعد از متوسطه، فراهم کردن محیطی امن برای یادگیری دانش آموزان است. ایجاد یک محیط یادگیری ایمن به معلمان، والدین، دانش آموزان و کارکنان این امکان را می دهد که اطمینان داشته باشند که در همه زمان ها از امنیت برخوردار هستند.
 • افزایش راندمان عملیاتی با دوربین های شبکه: بررسی در سه سطح عملکرد

  فناوری نظارت تصویری می تواند فراتر از امنیت فیزیکی باشد. این می تواند همه چیز را از بهبود فرایندهای ایمنی و نظارت بر افراد تا به حداکثر رساندن کارآیی عملیاتی شامل شود.
 • چگونه استفاده از ویدیو و صوت تحت شبکه بر پایداری اقلیم تأثیر می گذارد.

  سازمان ها در تمام صنایع به طور فزاینده ای از روش های مطابق با مقوله‌ی پایداری (اقلیمی) استفاده می کنند. این امر عمدتاً از سمت مصرف کنندگان هدایت می شود، از مشتریان خرده فروشی گرفته تا کاربران خدمات عمومی مانند حمل و نقل یا مراقبت های بهداشتی. تلاش برای پایداری بیشتر نیز توسط سرمایه گذاران و سهامداران اصلی، از جمله سیاستمداران، مبارزان و حتی افراد مشهور انجام می شود.
 • هوش مصنوعی در موسسات مالی

  همانطور که ما به آنچه که باعث تغییر در صنعت مالی می شود نگاه می کنیم، نوآوری متمرکز بر فناوری به وضوح یک نیروی محرکه است که چگونگی استفاده بسیاری از مصرف کنندگان از خدمات مالی را شکل می دهد.

Feed

 

رویداد

Feed