نرم افزار Milestone مایلستون

نرم افزار Milestone :

شرکت Milestone دانمارک یکی از بزرگترین تولیدکنندگان نرم افزارهای مدیریت سیستمهای نظارت تصویری در دنیا می باشد. این شرکت نرم افزارهای کاربردی متعددی جهت رفع انواع نیازها ارائه کرده است. این نرم افزارها ، کاربری بسیار ساده و راحتی دارند به طوری که هر شخصی با حداقل دانش علمی، توانایی استفاده از آن ها را دارد.

نرم افزارهای مایلستون در حال حاضر بیش از 900 مدل دوربین از 80 تولید کننده معتبر در دنیا را پشتیبانی می نماید. نرم افزارهای مایلستون در بزرگترین و موفق ترین پروژه های نظارت تصویری دنیا بهمراه دوربینهای تحت شبکه Axis استفاده می شوند.  میزان رضایتمندی مشتریان و کاربران این نرم افزار و قیمت بسیار مناسب تولیدات آن عامل اصلی برای حفظ جایگاه مایلستون در برترین رتبه های تولیدکنندگان نرم افزارهای مدیریت و نظارت تصویری است.
دیگر نکته قابل توجه در مورد مایلستون ؛
open platform بودن آن یعنی انعطاف پذیری برای کارکرد با نرم افزارهای جانبی استاندارد موجود در بازار جهت استفاده بهینه از قابلیت هوشمندی سیستمهای تحت شبکه می باشد.

از دیگر مزایای آن می توان به نوع طراحی و مهندسی ویژه مایلستون اشاره کرد. این قابلیت حداقل بار ممکن را بر روی سیستمهای سرور اشغال کرده و هزینه های گزاف این تجهیزات را متعادل کرده است. نرم افزارهای مایلستون از طریق شبکه های اینترنت قابلیت کنترل سیستم را با حداکثر کیفیت موجود داشته و حتی با وسایلی همچون گوشی همراه نیز می توان  از سراسر دنیا نسبت به مدیریت و کنترل این نرم افزار اقدام نمود.

مایلستون برای کنترل و مدیریت جامع نرم افزارهای خود نیز راهکارهای مؤثری  ارائه کرده است که امکان مدیریت مجموعه های وسیع و پراکنده در نقاط مختلف  را امکان پذیر می سازد. علاوه بر موارد ذکر شده می توان قابلیت های هوشمند این نرم افزار از جمله  جستجوی هوشمند در جزئیات تصاویر ذخیره شده اشاره نمود. نرم افزارهای استانداردی هم که تا کنون به بازار ارائه شده اند همچون نرم افزار تشخیص پلاک خودرو ، تشخیص چهره و شمارش افراد و... نیز با مایلستون همخوانی دارند.

Milestone مایلستون
نماینده رسمی Milestone

شرکت پیشتازان ارتباط مجازی نماینده رسمی مایلستون دانمارک

شرکت پیشتازان ارتباط مجازی با 15 سال سابقه در زمینه نصب و راه اندازی سیستم های نظارت تصویری ، شبکه و مخابراتی با افتخار نماینده رسمی محصولات سخت افزاری و نرم افزاری مایلستون دانمارک می باشد.

برند مایلستون ارائه دهنده دو گروه محصول می باشد

Milestone Xprotect vcp screen lcd

محصولات نرم افزاری مربوط نظارت تصویری هوشمند (vms) که با انام تجاری Xprotect ارائه می شود

milestone husky products

محصولات ضبط کننده ها یا سرور هایی تحت ویندوز مایلستون که با سیستم عامل ویندوز سرور و نرم افزار مدیریت نظارت تصویری Xprotect و نام تجاری هاسکی ارائه می شوند.​

 

 مطالب مرتبط:

 بهره گیری نرم افزار مایلستون از کارت گرافیک های NVIDIA